Důležité upozornění

Zákazníky bez jakékoliv ochrany úst a nosu odmítáme obsloužit!!! Týká se to především ROZVOZU. Pokud jste rozhodnutý/á ignorovat základní nařízení, tzn. ochrana obličeje, objednejte si prosím odjinud. Třeba Vám to někde budou tolerovat. MY NE!!! “Tvoje rouška chrání MĚ, moje rouška chrání TEBE”…Děkujeme za pochopení…

Vážení zákazníci,

vzhledem k nařízení vlády platnému od 14.3.2020 máme provozovny uzavřeny pro veřejnost. To znamená, že je zákaz vstupu veřejnosti do prostor provozoven.

Tohle nařízení se prozatím nevztahuje na ROZVOZ. Ten je v provozu denně od 10:00 do 22:00 z provozovny La Strada 2 (pod JS za benzinkou OMV). Objednávky přijímáme nejdříve 9:30 a nejpozději 21:45. Telefonní čísla na která můžete volat jsou 777 717 998777 717 771577 222 102. Pokud si budete chtít objednat pizzu s sebou, neváhejte zavolat na jedno z našich telefonních čísel a naši zaměstnanci vás budou informovat o opatřeních.

Všichni naši řidiči jsou vybaveni terminály pro bezhotovostní/bezkontaktní platební styk (samozřejmě je možná i platba v hotovosti nebo stravenkami). Taktéž jsou vybaveni rouškami a rukavicemi. Řídíme se heslem “Moje chrání TEBE, tvoje chráni MĚ”.

Nemůžeme nabídnout roušky ani respirátory, ale jsme si moc dobře vědomi, že momentálně nám všem jde o zdraví a to nám pomáhájí ve velké míře chránit ZÁCHRANNÉ SLOŽKY, za což jim moc děkujeme a vážíme si jejich práce. Nikdy v naší existenci jsme na nic nedávali slevy, abychom mohli zachovat kvalitu výrobků a rozvoz zdarma. Nyní jsme se rozhodli dát 20% slevu pro personál Záchranné služby Zlín, KNTB Zlín, HZS Zlínského kraje, Policie ČR Zlín a Městské policie Zlín. Sleva platí na veškerý námi nabízený sortiment (kromě cigaret a alkoholu) a to do 11.4.2020. Nerozdáváme nic zadarmo, ale i tak věříme, že některé z vás potěšíme. Sleva platí pouze pro výše uvedený personál záchranných složek při výkonu zaměstnání, ne v civilu.

Žádáme zákazníky v karanténě, aby byli ohleduplní ke svému okolí. Aby respektovali doporučení vlády a zvážili objednávky jídel na dovoz. Je nám to líto, ale z bezpečnostních důvodů zákazníky v karanténě nezavážíme. Taktéž z bezpečnostních důvodů nenosíme jídlo do pater bytových domů, firem apod.. Doručujeme pouze, pokud si zákazník vyjde před dům, firmu apod..

Naši řidiči jsou obvykle v kontaktu se zákazníkem méně jak 1 minutu. Dbáme na to, aby naši zaměstnanci dodržvali zvýšenou hygienu. Koronavirus se přenáší z člověka na člověka po úzkém kontaktu, který trvá DELŠÍ dobu.

Děkujeme za pochopení a vaši důvěru