Jsme malá rodinná pizzerie s mnohaletou tradicí. Nepatříme pod žádný franšízový řetězec. Vše jsme budovali a zdokonalovali od začátku sami. U nás nenajdete pizzu z plechu. Všechny naše pizzy jsou ručně dělané.

Netvrdíme, že jsme dokonalí. Ani si nemyslíme, že jsme nejlepší ve Zlíně, ale snažíme se neustále vychytávat chyby. Na surovinách nešetříme. Nakupujeme pouze kvalitní suroviny u vybraných dodavatelů. Nevystupujeme jako italská pizzerie, protože u nás v nabídce najdete jak pizzu s eidamem, tak s mozzarellou, či veganským sýrem. Základ tvoří tomato, které si dochucujeme dle vlastních receptur. Nejsme zaměření pouze na jeden druh zákazníka. Našim portfoliem se snažíme uspokojit „všechny“. Určité druhy pizz jinde nenajdete, protože jsme si je vymysleli a vychytali sami. Teda občas se stane, že nám to někdo „obšlehne“, ale to znamená pouze to, že je to dobré.

Veškerá jídla (kromě pizz a těstovin s čerstvými bylinkami) jsou tvořena tak, aby si zachovala určitou kvalitu i při dovozu k vám domů. Proto nemůžeme vařit dle originálních italských receptur. Jídla by si po uzavření do obalu nezachovala svou kvalitu. Našim cílem není dovézt jídlo co nejrychleji, ale v pořádku.! Proto nečekejte žádné sledování řidičů online. Ani nebudeme garantovat doručení do 30 minut. Nenutíme naše řidiče „lítat“ městem. Ba naopak. Snažíme se dbát i na bezpečnost okolí. Pokud by některý z našich řidičů ohrozil bezprostředně vaši bezpečnost, dejte nám prosím vědět, abychom situaci prověřili, případně jí do příště zamezili.

Děkujeme za návštěvu a přejeme dobrou chuť…